Członkowie WRS 2020/2021

Marek Świtała – student Budownictwa

Karol Konieczny – student Architektury

Natalia Gaś – studentka Architektury


Członkowie WRS 2019/2020

Marek Świtała,

student IV roku kierunku budownictwo, starosta roku, a zarazem także aktywny członek rady dziekańskiej oraz rady dydaktycznej kierunku budownictwo oraz Senatu Politechniki Opolskiej. W samorządzie jest na tyle na ile pozwala mu czas, ponieważ dla Marka największym priorytetem są studia. Prywatnie największy fan burgerów w naszym mieście. W wolnej chwili kocha jeździć rowerem po górach i “na przypale” robić badania do pracy inżynierskiej.

Gdy coś Cię dręczy skontaktuj się z nim, a z miłą chęcią Ci pomoże. Kontakt masz poniżej 🙂 

Tel.: 512 411 742
E-mail: m.switala@sspo.pl

Bartosz Polok,

student III roku kierunku „Budownictwo”, który większość swojego czasu spędza na Uczelni zajmując się sprawami studenckimi i uczelnianymi. Aktywny członek Senatu oraz Rady Uczelni Politechniki Opolskiej, a także Senackiej Komisji ds. Dydaktyki. 

Jak sam mówi:

„Dzięki samorządowi nauczyłem się bardzo wielu rzeczy, które będę mógł wykorzystać w przyszłości w życiu zawodowym i prywatnym. Zarządzanie, rachunkowość, finanse, księgowość, prawo, umiejętność pracy w zespole i efektywnej komunikacji z drugim człowiekiem  – to jedne z bardzo wielu umiejętności, których mogłem się nauczyć dzięki temu, że jestem aktywnym członkiem samorządu. Przede wszystkim należy przy tym wszystkim pamiętać, że samorząd to ludzie i to dzięki współpracy z nimi miałem szansę najwięcej się nauczyć. Bez nich – chociaż chyba powinienem powiedzieć bez studentów PO – większość naszych inicjatyw nie byłaby możliwa,  dlatego zapraszam wszystkich studentów, którzy chcą „czegoś” więcej do naszego SSPO!”

Tel.: 605 955 103
E-mail: b.polok@sspo.pl

Olga Wątorek,

studentka III roku 

Okierunku architektura, starościna roku, a także członkini i jednocześnie przewodnicząca SKN Circulus. Olga jest także członkiem Parlamentu Studentów Politechniki Opolskiej. Swoją działalność w samorządzie studenckim rozpoczęła na drugim semestrze studiów od pomocy przy Piastonaliach 2018. Praca w naszych organach spodobała się jej an tyle, że do dziś jest naszym aktywnym członkiem. Prywatnie to najlepszy ratownik na opolskich basenach, a jednocześnie Pani Architekt. Czyżby połączenie idealne?

 

Gdybyś chciał nauczyć się pływać lub miałbyś jakieś pytania do Olgi to pisz śmiało:

Tel.: 694 027 537
E-mail: o.watorek@sspo.pl

Dokumenty z posiedzeń