Nowa kadencja Zarządu SSPO

 

Z dniem 1 września 2018 r. rozpoczęła się kadencja nowego Zarządu Samorządu Studenckiego Politechniki Opolskiej, na czele z Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Bartoszem Polokiem, który jest studentem III roku Budownictwa. Wraz z Bartkiem nowy Zarząd tworzyć będą:
Zastępca Przewodniczącego:
Alicja Wysocka (studentka III roku Zarządzania),
Członkowie Zarządu SSPO:
Klaudia Gogolok (studentka II roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji),
Jagoda Małecka (studentka III roku Fizjoterapii),
Marcel Zając (student II roku Informatyki).

Praca członków Samorządu Studenckiego to odpowiedzialne zadanie – poza dużymi projektami, takimi jak Piastonalia, Wampiriada, Grillowanie, czy też załatwianiem dni rektorskich, jest również ogrom zadań (stanowiących zdecydowaną większość aktywności SSPO), które nie są aż tak widoczne. Dbałość o dobro studentów, walka o ich prawa i interesy to zawsze samorządowa codzienność, często bardzo trudna i czasochłonna, a jedynym wynagrodzeniem za to jest satysfakcja z dobrze wypełnionych obowiązków oraz możliwość przynależenia do wspaniałego zespołu, z którym dąży się do wykonania pracy na rzecz studentów. Na szczęście zawsze znajdą się ludzie, dla których taka „zapłata” jest najlepszą możliwą nagrodą!

 

Nowemu Zarządowi gratulujemy i życzymy powodzenia!  Oby najbliższe 2 lata, stanowiące okres ich kadencji, były jak najbardziej owocne dla Samorządu Studenckiego oraz wpłynęły pozytywnie na całą społeczność akademicką i pozycję studentów w relacji Student-Uczelnia.

Kadencja nowo wybranego Zarządu potrwa do 31 sierpnia 2020 r.