Piastonaliowy rozkład jazdy!

Przez ostatnie dni ujawnialiśmy stopniowo rozkład jazdy na piastonaliowej scenie na Błoniach Politechniki Opolskiej.

Dla osób, które nie są z nami na bieżąco, przygotowaliśmy zbiorczą rozpiskę na dni 21-23 maja:

Poniedziałek 21.05

O godzinie 16:00 rozpoczynamy „Eksplozję kolorów”, w trakcie której rozrywkę zapewniać będą DJe klubu Cina. Wyrzuty proszków holi będą co godzinę, z wyjątkiem ostatniego, który będzie miał miejsce o godzinie 20:30. O godzinie 21:00 rozpoczniemy „Noc Klubową”, podczas której wystąpią DJe znani z polskiej sceny: Dee Push, Twisterz, DNF, Adam De Great oraz I.GOT.U.

W trakcie „Eksplozji Kolorów” wstęp na teren Piastonaliów będzie wolny, jednakże od godziny 21:00 obowiązywać będzie zasada 18+.

Wtorek 22.05

Drugiego dnia królować będzie disco-polo! Choć rok temu spotkało się ono z Waszym bardzo pozytywnym odbiorem jesteśmy świadomi, że niektórzy wolą bawić się do innej muzyki. Dlatego ponownie do Waszej dyspozycji będzie namiot klubowy, znajdujący się w wydzielonej części Błoni Politechniki.

Natomiast ze sceny usłyszymy zespoły: Fiesta, CamaSutra, DEJW oraz Mig.

Środa 23.05

Ostatni dzień zabawy na Błoniach PO zdominowany zostanie przez rockowe brzmienia. Na scenie wystąpią: 4 Seasons – zwycięzcy Rock Time 2018, 47 Horses, Pajujo, Happysad oraz Coma!

Standardowo, przez cały wieczór dostępny będzie namiot z muzyką klubową.

Nie samymi koncertami jednak student żyje, dlatego przygotowaliśmy dla Was znacznie więcej atrakcji! Zachęcamy więc do dalszego śledzenia naszej strony i profilu na FB, gdzie regularnie pojawiać się będą kolejne informacje na temat Piastonaliów 2018!