Stypendia i staże dla dziewczyn!

Uwaga studentki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki! Macie ochotę zgarnąć ekstra stypendium? Bo możecie!

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel organizują program stypendialny „Nowe technologie dla dziewczyn”, kierowany do młodych kobiet wiążących przyszłość z branżą technologiczną. Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2018/2019, każde w wysokości 12 000 zł brutto. Inicjatywa ta ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania się nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel. Poza otrzymaniem wspomnianego stypendium zostaną także zaproszone do wzięcia udziału w programie stażowym, w Intel Technology Poland sp. z o. o. w Gdańsku, największym centrum R&D w Europie lub w Intelu w USA.

Dodatkowo studentki kierunków informatycznych zapraszamy do aplikowania do programu mentoringowego „IT for SHE” oraz do bezpłatnego udziału w największym obozie dla kobiet w technologiach w Europie – „Women in Tech Camp”.

Gorąco zachęcamy do wypełniania formularzy!

—> Program stypendialny „Technologie dla dziewczyn”
—> Program mentoringowy „IT for SHE” oraz obóz „Women in Tech Camp”