Studenci! Maj tego roku również będzie należał do Was!

Sesja egzaminacyjna już trwa w najlepsze, pogoda za oknami również nie rozpieszcza i to właśnie w tym czasie Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej, na osłodę życia, odkrywa karty i z radością informuje, że w tym roku po raz kolejny, tradycyjnie w maju,  studenci ponownie przejmą kontrolę nad miastem. To oznacza tylko jedno – Piastonalia tuż tuż 🙂

Piastonalia to impreza o charakterze przede wszystkim muzycznym, skierowana głównie do studentów, ale nie tylko. Status studenta bowiem nie jest wymagany, a na terenie imprezy może przebywać każda dorosła osoba. Na czas trwania Piastonaliów przygotowujemy szereg atrakcji i wydarzeń, a najważniejszymi z nich są koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Piastonalia w tym roku, wzorem lat ubiegłych, potrwają 6 dni. Od 21.05 do 26.05, co tradycyjnie sprawia, że nasze opolskie Juwenalia są nadal jedną z najdłużej trwających imprez tego typu w całym kraju. Mimo iż do maja jeszcze sporo czasu, Samorząd Studencki już teraz aktywnie pracuje nad tym, aby w dniach 21-23 maja, kiedy impreza odbywać będzie się na Błoniach Politechniki Opolskiej, pozytywnie zaskoczyć nie tylko żaków z Opola, ale i studentów spoza naszego regionu.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’ów Piastonalia – Juwenalia Opole oraz SamorzadPO, na których wkrótce znajdziecie więcej informacji odnośnie tegorocznej imprezy.

Jeśli masz jakiś pomysł jak uświetnić Piastonalia, napisz o swoim pomyśle na adres samorzad@po.opole.pl