Za nami pierwszy dzień Wampiriady!

Na Politechnice Opolskiej właśnie zakończył się pierwszy dzień Akcji Honorowego Studenckiego Krwiodawstwa „Wampiriada”, organizowany przez Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej, Studenckie Radio Emiter oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu.

Studenci oczywiście nie zawiedli i tłumnie zjawili się w Łączniku. Dziś zarejestrowaliśmy 74 osoby, z czego 62 oddały łącznie 28 litrów krwi! To świetny wynik, a minął dopiero pierwszy dzień naszej akcji! Dziękujemy wszystkim, którzy dziś pomogli zasilić bank krwi.

Jeśli jeszcze nie zdążyliście tego zrobić, czekamy na Was jutro w godzinach 9.00 – 14.00 w Łączniku Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 16.

Zabierzcie ze sobą dużo energii, gdyż czeka Was mnóstwo atrakcji, konkursów oraz ciekawych nagród! Będziecie mogli wypróbować symulator zderzeń i dachowania, a także przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i przeżyć przejażdżkę ekstremalną kolejką górską. Uczestnicy mogą liczyć również na ciepłe napoje, przekąski oraz świeżutkie drożdżówki!

Do zobaczenia jutro w Łączniku!