Igrzyska Studenckie Politechniki Opolskiej

Drodzy Studenci!

Do Piastonaliów zostało jeszcze trochę czasu – czasu, który Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej oraz KU AZS Politechnika Opolska pragną Wam umilić zupełnie nowym wydarzeniem – Igrzyskami Studenckimi.

Igrzyska Studenckie Politechniki Opolskiej składając się z części sportowej oraz zręcznościowo-logicznej. Na każdym z wydziałów naszej Uczelni zbierzemy 10-15 osobową reprezentację, mającą stawić czoło wyzwaniom i udowodnić, który z wydziałów naszej Uczelni jest najlepszy. Turniej piłki nożnej, koszykówki, teleturniej „Jeden z Sześciu” oraz seria zmagań zręcznościowych to tylko niektóre z przygotowanych dla Was konkurencji.

Wydarzenie to odbędzie się w dniach 15-25 maja na terenie II kampusu Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76, budynku „Łącznik” przy ul. Mikołajczyka 16 oraz na błoniach PO. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w Igrzyskach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zapisy do reprezentacji poszczególnych wydziałów zamknięte zostaną po skompletowaniu 15-osobowych drużyn, a decydować będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Nie zwlekajcie, ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej szczegółów już wkrótce, aby być z nimi na bieżąco obserwujcie nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/SamorzadPO/