OTWARTY NON-STOP NABÓR DO ORKIESTRY POLITECHNIKI OPOLSKIEJ DLA WSZYSTKICH

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych do zgłaszania się w ramach naboru do Orkiestry Politechniki Opolskiej (OPO) ! Jeśli chcesz grać i rozwijać swoją pasję (orkiestra jest otwarta dla wszystkich, także studentów innych uczelni i osób już niestudiujących)… to ta propozycja jest DLA CIEBIE ! W 2016 roku orkiestra obchodzi swoje 10 urodziny. Studenci Politechniki Opolskiej otrzymują dodatkowe punkty za zajęcia orkiestrowe.

Poszukujemy przede wszystkim muzyków grających na wszystkich instrumentach dętych ale także gitarzystów (gitara elektryczna i basowa), perkusistów. Grasz na innym instrumencie napisz również !

Zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy. Ale to nie wszystko – orkiestra posiada własną salę prób a zarazem pomieszczenie do indywidualnego ćwiczenia dla członków zespołu. Dyrygentem jest Przemysław Ślusarczyk– osoba z wieloletnim doświadczeniem dyrygenckim, kompozytorskim i managerskim.

Orkiestra stale koncertuje m.in. w ramach „Kolej na orkiestrę czyli Opolski Ekspres Dęty” i cyklu koncertów „Muzyczne impresje”, „Z orkiestrą po Odrze” oraz „Z orkiestrą po zamkach i pałacach”. Muzycy uczestniczą także w Warsztatach Muzycznych. Sala prób nr 45 mieści się w Zespole dydaktycznym Łącznik, ul. Mikołajczyka 16.

Prosimy o podanie w zgłoszeniu następujących danych:

– imię i nazwisko,

– telefon kontaktowy,

– adres e-mail,

instrument.

Zgłoszenie prosimy o przesyłanie na adres e-mail:slusarczyk.przemyslaw@gmail.com