Sprawozdawczo-wyborcze posiedzenie Parlamentu Studentów PO

logo_SSPO_duze_bezW poniedziałek – 20 czerwca – odbędzie się sprawozdawczo-wyborcze posiedzenie Parlamentu Studentów Politechniki Opolskiej.
Parlament Studentów to najwyższy organ uchwałodawczy samorządu studenckiego na naszej Uczelni. To ten organ podejmuje najważniejsze dla społeczności studenckiej decyzje i rozmowy. To do jego decyzji należy również wybór zarządu Samorządu Studenckiego wraz z Przewodniczącym na czele.

W mijającej już powoli kadencji Samorząd Studencki skupił swoją uwagę w dużej mierze na dbaniu o możliwie najbardziej prostudenckie zapisy w Regulaminie studiów na PO, stypendia dla najlepszych studentów czy wsparcie kół naukowych, ale to tylko nieliczne z zadań samorządu.

W poniedziałek Parlament Studentów PO wybierze władze SSPO na kadencje 2016-2018. Kadencja nowego Zarządu rozpocznie się 1 września. Skład zarządu SSPO proponuje Przewodniczący elekt. Na funkcję przewodniczącego zgłoszenia przyjmowane będą podczas posiedzenia. Posiedzenie odbędzie się w Sali Senatu PO (budynek WM), o godzinie 17:00