Nowe miejsce, nowe możliwości – wciąż dla studentów!

Nowy rok akademicki Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej zaczyna w nowym biurze.

Wszyscy znakomicie wiemy (a szczególnie mieszkańcy osiedla akademickiego), że kochany przez wielu DS Zygzak w tym roku doczekał się planowanego od dawna remontu. Jak głoszą plotki, gdy dobiegnie końca, będzie to akademik o najwyższym standardzie ze wszystkich w Opolu.

Niestety na czas remontu wszyscy musimy opuścić akademik. Tyczy się to zarówno mieszkających tam studentów, jak i mieszczącego się w nim przez wiele lat biura Samorządu Studenckiego Politechniki Opolskiej. Każdy mieszkaniec Zygzaka z pewnością potwierdzi, że panowała w nim rodzinna atmosfera i wszystkim szkoda jest się wyprowadzać.

Trzeba jednak iść dalej. Część studentów postanowiła przenieść się na stancje (w końcu takiego klimatu jak w Zygzaku już nigdzie nie będzie), a reszta przeniosła się do pozostałych domów studenta Politechniki Opolskiej. I tak Pryzma, Zaścianek i Sokrates wraz z nowym rokiem akademickim zyskują nowych wspaniałych mieszkańców. Nie inaczej dzieje się z biurem SSPO.

Od nowego roku akademickiego będziecie mogli nas zastać w DS SOKRATES. Jako że musieliśmy wyprowadzić się z Zygzaka, Uczelnia przekazała nam do zaadoptowania pomieszczania właśnie na ul. Małopolskiej. W związku z tym od roku akademickiego 2014/2015 zapraszamy Was serdecznie do naszego nowego biura w DS Sokrates do pomieszczenia nr. 18 (na parterze, zaraz za klatką schodową po lewej stronie).  Tak jak to miało miejsce na ul. Mikołajczyka, tak i tutaj nasze drzwi zawsze stoją dla studentów otworem (w czasie wyznaczonych dyżurów i nie tylko), zawsze pomożemy, wyjaśnimy, wesprzemy inicjatywę, czy poradzimy w problemie. Zachęcamy także do współpracy z nami, każdy student jest członkiem samorządu studenckiego i każdy student może być częścią tworzenia naszej społeczności akademickiej!

Spokojnie, fakt naszej przeprowadzki nie świadczy o tym że zapomnimy o części osiedla akademickiego przy ul. Mikołajczyka. Nie zwalniamy tempa i nie odpuszczamy!

 Do zobaczenia w biurze Samorządu Studenckiego
Politechniki Opolskiej w DS Sokrates!

Artykuł w wersji: pdf